Webinář ZDARMA [18. 1. 2024]

Nejčastější chyby v popisné statistice (a jak se jim vyhnout)

Získejte příspěvek až na 100 % ceny kurzu – nárok má každý

Ministersvo práce a sociálních věcí za vás přes program Jsem v kurzu zaplatí 82 až 100 % ceny našich vybraných školení.

Na rozvoj digitálních dovedností, kam spadá i statistická analýza dat, získáte během 3 let až 50 000 Kč – a to i při studiu či práci na plný úvazek.

S podaním přihlášky vám pomůžeme – ozvěte se nám!

mpsv_logo_vyska_barva

Jak získat příspěvek?

Elektronickou přihlášku podáte přes portál Jsem v kurzu po přihlášení prostřednictvím Identity občana nebo datové schránky pro fyzickou nepodnikající osobu (pokud podnikáte, dejte pozor, že se skutečně hlásíte přes datovou schránku pro FO).

Naše kurzy najdete na portálu po zadání „DataBon“ do pole „název vzdělavatele“ („rozšířené hledání“ v levém sloupci dole → záložka „vzdělavatel“).

Přihlášku můžete podat i  fyzicky přes nejbližší pobočku úřadu práce. Nebo se nám ozvěte a celým procesem vás provedeme.

laptop-3196481_1280-modified (1)
pexels-pixabay-327533-modified (1)

Přihlášku pro vybraný kurz vyplníte a odešlete – po kontrole z naší strany vám dáme vědět, zda splňujete podmínky pro účast.

Na vašem pracovním či studijním statusu nezáleží, vysokou šanci na schválení přihlášky má kdokoliv.

Úřad práce ČR vaši žádost do 30 dnů posoudí. Je proto důležité, abyste zvolili kurz, který se koná nejdříve za 30 dní po podání přihlášky.

Po jejím schválení vám zašleme fakturu na doplatek 18 % z ceny kurzu (pokud nezískáte 100% příspěvek – viz následující bod).

pexels-markus-spiske-2004161 (2)-modified (1)
DSC_5120-modified (1)

Po dokončení kurzu vám vystavíme certifikát a informujeme o vašem úspěchu úřad práce.

Na 100% pokrytí nákladů na kurz máte nárok v případě, že jste vedeni v evidenci uchazečů o zaměstnání. V ostatních případech za vás úřad práce uhradí 82 % ceny školení. Např. u Základního kurzu statistiky I v jazyce R tak namísto 12 900 Kč zaplatíte jen 2 322 Kč.

Poptávkový formulář

Napište nám nebo zavolejte na +420 602 284 038. Ozveme se vám zpět, probereme vaše představy o školení datové analytiky a poradíme, jak při žádosti o příspěvek postupovat.

Zvýhodněné balíčky kurzů

Zakupte si balíček 2 nebo více vybraných kurzů a ušetřete