Webinář + název

datum webináře


⚠️ Poslední 4 místa – Regresní analýza v TIBCO Statistica

Brno (Mendelova univerzita) – 6. 6. 2024


⚠️ Poslední 4 místa – Analýza rozptylu v TIBCO Statistica

Brno (Mendelova univerzita) – 7. 6. 2024

Aktuality

Naučte se biostatistiku v R od A do Z během léta a se slevou

Máte přes léto volněji a chcete pochopit principy biostatistické analýzy a naučit se jednotlivé metody správně používat? Přihlaste se do série školení Základní biostatistická analýza v jazyce R (20% sleva), Pokročilá biostatistická analýza v R (-20 %) nebo Kompletní biostatistická analýza v R (-25 %) v následujících termínech: Ovládání jazyka R8. 7., Kurz biostatistiky I v jazyce R17. až 18. 7. a Kurz biostatistiky II v jazyce R24. až 25. 7. Využít můžete samozřejmě i jiné termíny (např. na konci května).

Červnové kurzy v Brně: Regresní analýza + Analýza rozptylu (TIBCO Statistica)

Už za pár týdnů se na Mendelově univerzitě v Brně uskuteční dvojice 1denních kurzů: Regresní analýza v TIBCO Statistica (6. 6.) a Analýza rozptylu v TIBCO Statistica (7. 6.). Zbývají poslední neobsazená místa.

Oběma kurzy vás provede Mgr. Patrik Galeta, PhD., odborný asistent katedry antropologie Západočeské univerzity v Plzni, který se statistice věnuje v rámci demografických studií. Na viděnou na kurzu!

[Poslední volná místa] Ovládání jazyka R + Kurz biostatistiky I v jazyce R

Naučte se statistickou analýzu v jazyce R ještě před prázdninami. Zbývají poslední místa! 2denní Kurz biostatistiky I v programovacím jazyce R pod vedením Mgr. Bc. Silvie Bělaškové, Ph.D. proběhne ve 2 termínech: 12.–13. 5. a poté 19.–20. 5.

1denní kurz Ovládání programovacího jazyka R (lektor: Mgr. Patrik Galeta, PhD.) se koná 30. 5. a také den poté – 31. 5. Těšíme se na vás!

Kurz v Hradci Králové: Časové řady v jazyce R (13.–14. 5.)

Vypisujeme 1. veřejný kurz mimo Prahu! Časové řady v programovacím jazyce R se uskuteční 13. až 14. května 2024 na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové. Na kurzu pod vedením RNDr. Václava Čapka, PhD. se v aplikaci RStudio naučíte zpracovávat časově zatížená data různými metodami (ARMA, nestacionární a sezónní modely ad.) a správně je vyhodnocovat.

Levnější kurzy biostatistiky v R

Využijte naše nové balíčky a naučte se data z medicíny a biologie vyhodnocovat až o 25 % levněji. Pro úplné začátečníky jsme vytvořili balíček Základní biostatistická analýza dat v jazyce R (2 kurzy, celkem 3 dny). Pokud už nějaké zkušenosti se statistickou analýzou máte, využijete balíček Pokročilá biostatistická analýza dat v jazyce R. (2 kurzy, 4 dny). Využít můžete také balíček Kompletní biostatistická analýza v jazyce R (3 kurzy, 5 dnů).

[Nový termín] Základy ovládání QGIS pro výzkumné pracovníky (20.–21. 6.)

Po úspěšném prvním kurzu na vyhodnocování a vizualizaci geografických dat v QGIS přidáváme nový termín. 2denním školením vás provede Mgr. Libor Bravený, specialista na geoinformatiku, datovou analýzu a zpracování mapových podkladů. Kurz se bude konat 21. až 22. června, nezapomeňte se přihlásit!.

logo QGIS

[Nový termín] Ovládání programu TIBCO Statistica (10.–11. 4.)

Populární 2denní školení Ovládání programu TIBCO Statistica pod vedením zkušeného lektora RNDr. Ondřeje Mudráka, PhD. se uskuteční ve středu a čtvrtek 10. a 11. dubna. Stále zbývají místa, přidejte se. Kurz je prerekvizitou např. pro Základní kurz statistiky I či pro oblíbený Základní kurz biostatistiky I.

[Nový kurz] Základy ovládání QGIS pro výzkumné pracovníky

Naučte se vyhodnocovat a vizualizovat geografická data v QGIS, jednom z nejrozšířenějších geoinformačních systémů. 2denním kurzem vás provede Mgr. Libor Bravený, specialista na geoinformatiku, datovou analýzu a zpracování mapových podkladů. První školení se uskuteční 7. až 8. března – přihlaste se včas!

logo QGIS

Výhodné balíčky kurzů s programovacím jazykem R

Nově se můžete ve statistickém vyhodnocování v jazyce R vzdělávat až o 25 % levněji – stačí se přihlásit do balíčku Základní statistická analýza v jazyce R (2 kurzy, celkem 3 dny), Pokročilá statistická analýza v jazyce R (2 kurzy, 4 dny) nebo Kompletní statistická analýza v jazyce R (4 kurzy, 7 dní). Těšíme se na vás!

Zvýhodněné balíčky kurzů

Zakupte si balíček 2 nebo více vybraných kurzů a ušetřete

[24. 4. 2024] Webinář ZDARMA: Jak získat 82% příspěvek na školení statistiky přes MPSV

Pod vedením zakladatele Datové akademie Dávida Tkáče mj. zjistíte: