⇽ Zpět na web

[24. 4. 2024] Webinář ZDARMA: Jak získat 82% příspěvek na školení statistiky přes MPSV

Cítíte, že vám omezené znalosti statistické analýzy dat brání ověřit výzkumné hypotézy? Chcete statistickým metodám konečně porozumět, ale odrazují vás vysoké ceny kurzů?

Ministerstvo práce a sociálních věcí nabízí všem zájemcům příspěvek 82 % na cenu kurzů a balíčky školení. Na příspěvek až 50 000 Kč má nárok každý. Podání žádosti ale není zrovna přívětivé.

Na webináři vás proto celým procesem provedeme. Krok po kroku vám ukážeme, jak si vybrat kurz, kam se registrovat a na co si dát pozor.

Vše se dozvíte na 60minutovém praktickém webinářem 24. dubna od 14:00 pod vedením zakladatele Datové akademie Dávida Tkáče.

lektor: Dávid Tkáč

Na bezplatném webináři se mj. dozvíte:

Kdo vás webinářem provede?

Dávid Tkáč

Dávid se práci s daty věnuje od roku 2008. V Datové akademii má na starosti strategický rozvoj a podílí se na pořádání školení pro firmy a výzkumné organizace. Zabývá se také využitím AI ve výzkumných procesech a jejich automatizací.

Praktické informace

Kdy a kde webinář proběhne?

Webinář proběhne ve středu 24. 4. 2024 od 14:00 do 15:00 přes aplikaci MS Teams. Odkaz pro připojení vám pošleme 1 den před webinářem a pro připomenutí ještě hodinu před začátkem akce.

Jaký je maximální počet účastníků?

Z technických důvodů se webináře může zúčastnit nejvýše 300 lidí. Doporučujeme se proto zaregistrovat včas.

Je akce opravdu zdarma?

Ano, za účast na webináři nic neplatíte.

Těšíme se na vás už 24. 4. 2024

Zvýhodněné balíčky kurzů

Zakupte si balíček 2 nebo více vybraných kurzů a ušetřete